Aktuální odběrový stupeň pro zemní plyn pro celé území ČR je: Základní odběrový stupeň.

Kariéra

Senior specialista - Majetkopráv. vypořádání a povol. staveb

NET4GAS je výlučným provozovatelem přepravní soustavy pro zemní plyn v České republice.

Popis pracovní pozice:

  • Samostatné vedení agendy veřejnoprávního a majetkoprávního vypořádání v rámci projektu
  • Spolupráce s projektovými manažery po celou dobu projektu, zajišťování vstupních údajů pro tvorbu projektovému manuálu, harmonogramu projektu a interních dokumentů
  • Spolupráce s dodavateli veřejnoprávní a majetkoprávní přípravy projektu, řídící, kontrolní a evidenční činnost
  • Spolupráce při zadání studie proveditelnosti a jejím vyhodnocení

Zajištění – samostatně nebo ve spolupráci s dodavatelem:

  • stanoviska EIA k připravovanému projektu
  • vydání potřebných povolení pro výstavbu a užívání staveb, zejména územního rozhodnutí, stavebního povolení, povolení zkušebního provozu a kolaudace vč. příslušného projednání
  • vydání stavebního povolení vč. příslušného projednání
  • dalších povolení potřebných pro realizaci stavby - např. povolení ke kácení mimolesní zeleně, povolení připojení komunikací
  • zanesení plánovaných tras plynovodů do územně plánovacích dokumentací, vyhodnocování změn ÚPD s ohledem na plánovaný rozvoj
  • vlastnického práva k pozemkům – zadávání posudků, geometrických plánů, zpracování, projednání, uzavření smluv kupních, vklad do KN
  • práv odpovídajících věcnému břemeni, uzavírání smluv o zřízení VB, vklad do KN
  • vyvlastnění pozemků a omezení vlastnického práva
  • nájemních / pachtovních smluv potřebných pro realizaci stavby
  • Ostatní činnosti majetkoprávní přípravy stavby, zejména komunikace s katastrem nemovitostí, vlastníky pozemků a dalšími subjekty, zajištění evidence majetkových práv a práv odpovídajících věcnému břemeni v databázi evidence majetkoprávní přípravy a SAP, aktualizace údajů, zajištění úhrad dle uzavřených smluv – interní pokyny a spolupráce s účtárnou
  • Spolupráce při vyjadřování ke stavbám třetích stran, přeložek plynárenského zařízení a připojování zákazníků k přepravní soustavě

Kvalifikační požadavky:

  • VŠ/SPŠ technického, právního, ekonomického směru
  • min. 5 let praxe
  • anglický jazyk - komunikativní znalost
  • flexibilita, dobrá komunikace, týmovost
  • velmi dobrá znalost MS Office, znalost GIS a IS SAP výhodou
  • výborná orientace v oblastech stavebního zákona, zákona o vyvlastnění, energetického zákona, katastru nemovitostí, občanského zákoníku, zákona o oceňování majetku a souvisejících předpisů
  • znalost oblasti inženýringu
  • znalost procesů tvorby a administrace smluv
  • řidičský průkaz B – aktivní řidič

Útvar:

Majetkoprávní vypořádání a povolování staveb

Nadřízená pozice:

Senior manažer

Místo výkonu práce:

Praha 4

Datum nástupu:

dohodou

Co Vám nabízíme?

  • zázemí úspěšné energetické společnosti
  • nadstandardní spektrum zaměstnaneckých benefitů
  • zaměstnanecký poměr na dobu určitou (do r. 2021/2022)

Zasílejte, prosím, své životopisy v českém jazyce.

Kontakt

NET4GAS, s.r.o.
Simona Holečková
Na Hřebenech II 1718/8
140 21  Praha-Podolí
Česká republika