Aktuální odběrový stupeň pro zemní plyn pro celé území ČR je: Základní odběrový stupeň.

Kariéra

Project planner

NET4GAS je výlučným provozovatelem přepravní soustavy pro zemní plyn v České republice.

Popis pracovní pozice:

Jako Project planner budete součástí nejužšího realizačního týmu při nejvýznamnější stavbě v oblasti zemního plynu v ČR v nejbližší dekádě. Mezi Vaše klíčové odpovědnosti bude patřit:

  • Samostatná tvorba harmonogramu skupiny technologických projektů
  • Samostatné zajištění podkladů (od PM, nákup, projekce, TD) pro tvorbu HMG
  • Provádění kontroly faktického plnění
  • Aktualizace harmonogramu na základě faktického plnění
  • Identifikace možných rizik a návrhy k jejich eliminaci
  • Podávání hlášení o neplnění HMG
  • Měsíční reporting projektovým manažerům a vedení společnosti

Kvalifikační požadavky:

  • SŠ nebo VŠ, technického směru výhodou
  • Praxe na min. 5 technologických EPC projektech (nad 300 mil. Kč) na straně zákazníka, nebo dodavatele
  • Pokročilá znalost MS Project
  • Anglický jazyk – komunikativní úroveň

Nadřízená pozice:

Projektový manažer

Místo výkonu práce:

Praha

Datum nástupu:

dohodou

Co Vám nabízíme?

  • zázemí úspěšné energetické společnosti
  • nadstandardní spektrum zaměstnaneckých benefitů
  • zaměstnanecký poměr na dobu určitou po dobu délky trvání projektu (výhled 2021)

Zasílejte, prosím, své životopisy v českém jazyce.

Kontakt

NET4GAS, s.r.o.
Martina Lehotská
Na Hřebenech II 1718/8
140 21  Praha-Nusle
Česká republika