Aktuální odběrový stupeň pro zemní plyn pro celé území ČR je: Základní odběrový stupeň.

Kariéra

Manažer výstavby, oblast kompresory

NET4GAS je výlučným provozovatelem přepravní soustavy pro zemní plyn v České republice.

Popis pracovní pozice:

Jako Manažer výstavby pro oblast kompresorů budete součástí nejužšího realizačního týmu při nejvýznamnější stavbě v oblasti zemního plynu v ČR v nejbližší dekádě. Do podzimu roku 2018 bude Vaše práce situována převážně na centrále společnosti NET4GAS v Praze, poté se přesune do terénu v chomutovském kraji.

Mezi Vaše klíčové odpovědnosti bude patřit:

  • organizovat a koordinovat realizaci projektu kompresní stanice
  • instalace a uvedení do provozu kompresorů poháněných elektromotory
  • zabezpečovat kontakt a koordinaci potřeb stavby a jeho dodavatelského systému s odbornými útvary společnosti
  • kontrolovat a potvrzovat soupisy vykonaných prací smluvních dodavatelů v souladu se smluvními podmínkami
  • v průběhu všech fází výstavby monitorovat plnění smluvního harmonogramu realizace

Dále jako představitel investora se budete zúčastňovat kontrolních návštěv, zkoušek a přejímek u výrobce kompresorů a také budete na stavbě organizovat, koordinovat, kontrolovat a monitorovat každodenní činnost všech zúčastněných dodavatelů výstavby.

Kvalifikační požadavky:

  • VŠ nebo SŠ technického zaměření
  • Počet let praxe: 10 v případě VŠ vzdělání / 20 v případě SŠ vzdělání – pozice manažer / koordinátor / technický dozor / najížděcí manažer / inspektor výstavby nebo rekonstrukce projektů v oblasti plynárenství, ropy nebo petrochemie, energetiky
  • Anglický jazyk: B1-B2
  • Znalost MS Office, MS Project, Adobe Acrobat
  • Řidičský průkaz sk. B

Místo výkonu práce:

Praha / Chomutovský kraj

Datum nástupu:

dohodou

Co Vám nabízíme?

  • zázemí úspěšné energetické společnosti
  • nadstandardní spektrum zaměstnaneckých benefitů
  • zaměstnanecký poměr na dobu určitou spojenou s projektem (výhled 06/2020)

Zasílejte, prosím, své životopisy v českém jazyce.

Kontakt

NET4GAS, s.r.o.
Martina Lehotská
Na Hřebenech II 1718/8
140 21  Praha-Nusle
Česká republika