Aktuální odběrový stupeň pro zemní plyn pro celé území ČR je: Základní odběrový stupeň.

Kariéra

Jeřábník (montáže po celé ČR)

NET4GAS je výlučným provozovatelem přepravní soustavy pro zemní plyn v České republice.

Popis pracovní pozice:

  • montážní, demontážní práce a kontroly na plynárenském zařízení - výměny potrubí, armatur, atd.
  • přeprava zařízení a materiálů na jednotlivé provozní akce
  • příprava materiál pro realizaci jednotlivých akcí
  • spolupráce s interními i externími dodavateli na realizaci prací
  • montáže jsou prováděny na celé přepravní soustavě plynu - celá ČR
  • pracovat budete ve stálém menším kolektivu
  • nový kolega by měl ideálně bydlet v Jihomoravském kraji

Kvalifikační požadavky:

  • Min. výuční list v oboru elektro nebo strojní
  • Jeřábník, a jeřábník nevyhrazených ZZ
  • Vazač břemen
  • Obsluha stavebního stroje
  • Řidič vysokozdvižného vozíku

Výhodou:

  • Řidičský průkaz skupin "B", "BE" "C" a "CE"
  • Profesní průkaz
  • časová flexibilita - montážní typ prací

Pokud ještě nemáte všechny potřebné kvalifikace, rádi Vás proškolíme.

Útvar:

Speciální práce

Místo výkonu práce:

celá ČR - montážní typ práce

Datum nástupu:

ihned / dohodou

Co Vám nabízíme?

  • zázemí úspěšné energetické společnosti
  • nadstandardní spektrum zaměstnaneckých benefitů
  • zaměstnanecký poměr na dobu určitou 2 roky s možností prodloužení na dobu neurčitou

V případě zájmu nám prosím zašlete Váš životopis.

Kontakt

NET4GAS, s.r.o.
Martina Pulcová
Na hřebenech II 1718/8
140 21  Praha-Nusle
Česká republika