Aktuální odběrový stupeň pro zemní plyn pro celé území ČR je: Základní odběrový stupeň.

Kariéra

Specialista, Technický dozor - junior

NET4GAS je výlučným provozovatelem přepravní soustavy pro zemní plyn v České republice.

Popis pracovní pozice:

Do oddělení Technického dozoru a kontroly kvality hledáme kolegu,
který by se rád stal naším novým odborníkem v té oblasti a posílil tak náš tým.
Pozice je vhodná především pro absolventy, nebo uchazeče na počátku kariéry.

Kolegové provádějí:

  • technický dozor a kontrolu v průběhu staveb a rekonstrukcí soustavy.
  • zajišťují trvalou provozuschopnost plynárenského zařízení během stavebních prací, vysokou kvalitu služeb a bezpečnost přepravní soustavy.
  • provádějí technické kontroly materiálů a zařízení nakupovaných NET4GAS.

Není to práce pouze v teple a pohodlí kanceláře.
Pokud se tedy chcete stát odborníkem na slovo vzatým, nevadí Vám vyjet do pole na stavbu
a ani komunikace s lidmi pro Vás není problém, určitě nám zašlete Váš životopis.

Kvalifikační požadavky:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Aktivní řidič
  • Orientace na detail
  • Samostatnost, komunikativnost

Pokud máte § 6 vyhl. 50 Sb. a mírně pokročilou angličtinu, je to rozhodně výhodou.

Útvar:

Technický dozor a kontrola kvality

Místo výkonu práce:

Praha (výjezdy po plynárenské soustavě)

Datum nástupu:

ihned/dohodou

Co Vám nabízíme?

  • zázemí úspěšné energetické společnosti
  • nadstandardní spektrum zaměstnaneckých benefitů
  • zaměstnanecký poměr na dobu určitou 2 roky s možností prodloužení na dobu neurčitou

Zašlete nám prosím Váš životopis

Kontakt

NET4GAS, s.r.o.
Martina Pulcová
Na hřebenech II 1718/8
140 21  Praha-Nusle
Česká republika