Aktuální odběrový stupeň pro zemní plyn pro celé území ČR je: Základní odběrový stupeň.

Kariéra

Manažer BOZP a PO, Plzeňsko, Ústecko

NET4GAS je výlučným provozovatelem přepravní soustavy pro zemní plyn v České republice.

Popis pracovní pozice:

Jako Manažer BOZP a PO budete součástí nejužšího realizačního týmu při nejvýznamnější stavbě v oblasti zemního plynu v ČR v nejbližší dekádě.

Vaše pracovní povinnosti budou zahrnovat:

  • Zpracovávání odborných stanovisek k projektové/provozní dokumentaci z oblasti BOZP a PO
  • Implementace standardů na svěřeném projektu v oblasti BOZP, PO
  • Pravidelný reporting Manažerovi odd. HSSE a projektovým manažerům
  • Zastupování v jednání s dotčenými subjekty státní správy
  • Řízení a komunikace k zhotovitelům na staveništi
  • Seznámení externích koordinátorů projektu se standardy N4G a sestavování harmonogramu jejich přítomnosti
  • Účast na jednáních jednotlivých projektových týmů N4G v centrále společnosti N4G v Praze a na lokalitách (západní Čechy)
  • Provádění tematických kontrol z oblasti BOZP a PO na stavbách/pracovištích N4G - neshody a nápravná opatření
  • Spolupráce v rámci oddělení při kompletním zabezpečení BOZP a PO společnosti (dokumentace, pracovní úrazy, kategorizace prací, řízení rizik, reporting dle interních standardů…)

Kvalifikační požadavky:

  • Výhodou je pro nás bydliště v tomto úseku: Ústí N/Labem, Teplice, Most, Karlovy Vary, Litvínov, Chomutov, Plzeň, popřípadě v Praze s ochotou dojíždět
  • VÝHODOU TAKÉ ZÍSKANÁ OPRÁVNĚNÍ:
  • Odborně způsobilá osoba k činnostem koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi v souladu s požadavky zákona 309/2006 Sb
  • Odborně způsobilá osoba k zajišťování úkolů v prevenci rizik v souladu s požadavky zákona 309/2006 Sb.
  • praxe – koordinátor BOZP na staveništi min 3 roky či praxe na související pozici v plynárenství
  • Znalost problematiky požární ochrany
  • Zkušenosti s kontrolní činností projektů
  • Dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • ŘP sk. B
  • Vysoká ochota cestovat
  • AJ na komunikativní úrovni

Útvar:

Projektový tým

Nadřízená pozice:

Manažer, Bezpečnost, životní prostředí

Místo výkonu práce:

Západní Čechy

Datum nástupu:

ihned, příp. dohodou

Co Vám nabízíme?

  • zázemí úspěšné energetické společnosti
  • nadstandardní spektrum zaměstnaneckých benefitů
  • zaměstnanecký poměr na dobu určitou po dobu trvání projektu ( předpoklad 12/2021)

Zasílejte, prosím, své životopisy v českém jazyce.

Kontakt

NET4GAS, s.r.o.
Martina Lehotská
Na Hřebenech II 1718/8
140 21  Praha-Nusle
Česká republika