Aktuální odběrový stupeň pro zemní plyn pro celé území ČR je: Základní odběrový stupeň.

Kariéra

Manažer, hl. kniha a dlouhodobý majetek

NET4GAS je výlučným provozovatelem přepravní soustavy pro zemní plyn v České republice.

Popis pracovní pozice:

  • Řízení oddělení účetnictví Hlavní kniha a dlouhodobý majetek
  • Spolupráce při účetních a daňových auditech
  • Odpovědnost za účetní závěrky a reporting
  • Vedení projektů v oblasti účetnictví
  • Vedení týmů (6 účetních)

Kvalifikační požadavky:

  • Dobrá znalost českých a mezinárodních účetních standardů (IFRS) a daňové legislativy
  • Prokazatelná zkušenost s účtováním dlouhodobého majetku
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti s vedením týmu výhodou
  • Důslednost, vytrvalost, iniciativa, dobré komunikační schopnosti

Místo výkonu práce:

Praha

Co Vám nabízíme?

  • zázemí úspěšné energetické společnosti
  • nadstandardní spektrum zaměstnaneckých benefitů
  • zaměstnanecký poměr na dobu určitou 2 roky s možností prodloužení na dobu neurčitou

Zasílejte, prosím, své životopisy v českém a anglickém jazyce.

Kontakt

NET4GAS, s.r.o.
Martina Pulcová
Na hřebenech II 1718/8
140 21  Praha-Nusle
Česká republika