Aktuální odběrový stupeň pro zemní plyn pro celé území ČR je: Základní odběrový stupeň.

Kariéra

Účetní, Pohledávky a závazky

NET4GAS je výlučným provozovatelem přepravní soustavy pro zemní plyn v České republice.

Popis pracovní pozice:

  • Kontrola náležitostí dodavatelských faktur a jiných pokynů k účtování, jejich zadávání do systému schvalování v SAP / work-flow pro přijaté faktury
  • Účtování přijatých faktur/dobropisů/závazků ze smluv atd. v systému SAP
  • Řešení problémových faktur ve spolupráci s ostatními odděleními společnosti
  • Účtování předpisů jednotlivých daní (daň z převodu nemovitostí, silniční, z příjmu, atd.), příprava k jejich úhradě
  • Správa sald jednotlivých dodavatelů
  • Příprava podkladů pro účetní závěrku, pro audit
  • Ostatní odborné práce v účtárně pohledávek a závazků
  • Archivace daňových dokladů podle platných předpisů

Kvalifikační požadavky:

  • SŠ (nejlépe ekonomického směru) + 2-letá praxe v oboru podmínkou
  • Pečlivost, přesnost (práce s čísly), spolehlivost, samostatnost
  • Odpovědný a profesionální přístup, komunikativní typ
  • Základní znalost českých účetních a daňových předpisů
  • Znalost MS Word a Excel - lehce pokročilý
  • Zkušenost se SAP (nebo s jiným ERP systémem)

Místo výkonu práce:

  • V docházkové vzdálenosti od metra Pražského povstání, Praha 4

Datum nástupu:

ihned/dohodou

Co Vám nabízíme?

  • zázemí úspěšné energetické společnosti
  • nadstandardní spektrum zaměstnaneckých benefitů
  • zaměstnanecký poměr na dobu určitou 2 roky s možností prodloužení na dobu neurčitou

Pokud Vás naše pozice zaujala, zašlete nám prosím životopis.

Kontakt

NET4GAS, s.r.o.
Martina Pulcová
Na hřebenech II 1718/8
140 21  Praha-Nusle
Česká republika