Aktuální odběrový stupeň pro zemní plyn pro celé území ČR je: Základní odběrový stupeň.

Kariéra

Administrativní podpora - zpracování diagnostických dat

NET4GAS je výlučným provozovatelem přepravní soustavy pro zemní plyn v České republice.

Popis pracovní pozice:

  • Zpracování diagnostických dat
  • Vyplňování protokolů rekonstrukce izolací v Excelu
  • Vkládání dat do databáze PIMS
  • Sběr a digitalizace dat pro databázi PIMS
  • Udržování a aktualizace dat

Kvalifikační požadavky:

  • Student/ka 1-2 ročníku VŠ
  • Preciznost a schopnost samostatného rozhodování
  • Pokročilá znalost MS Excel
  • Znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti s PIMS výhodou, nikoliv podmínkou

Útvar:

Údržba soustavy

Místo výkonu práce:

Kavčí Hory Office Park
Na Hřebenech II 1718/8
140 21 Praha 4 - Nusle

Datum nástupu:

ihned/dohodou

Co Vám nabízíme?

  • Zázemí úspěšné energetické společnosti
  • Spolupráci formou DPP/DPČ
  • Úvazek na 2-3 dny v týdnu (15 hod./týdně)
  • Moderní kanceláře v blízkosti metra Pražského povstání
  • Dlouhodobou spolupráci

Zasílejte, prosím, své životopisy v českém jazyce.

Kontakt

NET4GAS, s.r.o.
Jan Dudycha