Aktuální odběrový stupeň pro zemní plyn pro celé území ČR je: Základní odběrový stupeň.

Kariéra

Provozujeme více než 3800 km plynovodů a naším posláním je zajišťovat ekonomicky efektivní, bezpečné a spolehlivé přepravní služby našim zákazníkům 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, a poskytovat dostatečné kapacity za každé relevantní situace v oblasti dodávek plynu.

Specialista - analýza dat - part time

NET4GAS je výlučným provozovatelem přepravní soustavy pro zemní plyn v České republice.

Popis pracovní pozice:

Do oddělení Obchodu hledáme kolegu, který rád přichází na kloub zdánlivě složitým problémům a rád hledá řešení v rozmanitých situacích.
Vaše úkoly budou vycházet ze dvou oblastí: analýzy poptávky po přepravní kapacitě a ekonomické modelování a dále pak provoz plynárenské soustavy.
Neměla by Vám být cizí výpočetní technika a různé IT systémy, pomocí nichž je spolehlivé fungování přepravní soustavy zajišťováno.
Budete sledovat fungování soustavy, analyzovat fungování trhů s plynem, komentovat legislativu v oboru energetiky, zkoumat ekonomické závislosti českého trhu a trhů v ostatních zemích.

Kvalifikační požadavky:

  • VŠ ekonomického, případně technického směru
  • Analytické schopnosti
  • Pokročilá znalost MS Excel
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Samostatnost
  • Ochota učit se novým věcem
  • Zkušenosti z energetiky výhodou, nikoliv podmínkou.

Útvar:

Obchod

Místo výkonu práce:

Kavčí Hory Office Park
Na Hřebenech II 1718/8
140 21 Praha 4 - Nusle

Datum nástupu:

ihned/dohodou

Co Vám nabízíme?

  • Práci na DPP/DPČ
  • Úvazek na 2-3 dny týdně (15-18 hod./ týden)
  • Moderní kanceláře v blízkosti metra Pražského povstání
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Zázemí úspěšné energetické společnosti

Pozice je vhodná pro ženy vracející se z rodičovské dovolené

Zasílejte, prosím, své životopisy v českém a anglickém jazyce.

Kontakt

NET4GAS, s.r.o.
Jan Dudycha