Aktuální odběrový stupeň pro zemní plyn pro celé území ČR je: Základní odběrový stupeň.

Kariéra

Provozujeme více než 3800 km plynovodů a naším posláním je zajišťovat ekonomicky efektivní, bezpečné a spolehlivé přepravní služby našim zákazníkům 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, a poskytovat dostatečné kapacity za každé relevantní situace v oblasti dodávek plynu.

Trainee do oddělení Dokumentace soustavy

NET4GAS je výlučným provozovatelem přepravní soustavy pro zemní plyn v České republice.

Popis pracovní pozice:

2letý Trainee program je vhodný pro toho, kdo:

  • bude končit/ukončil 5. ročník na VŠ s technickým zaměřením
  • zajímá se o oblast územního plánování / práci s geodetickou a technickou dokumentací / vytváření mapových výstupů
  • domluví se anglicky
  • rád se učí novým věcem a chce získat praxi
  • láká ho pracovat pro společnost, která se podílí na vytváření budoucího modelu evropského trhu s plynem

Útvar:

Dokumentace soustavy

Místo výkonu práce:

Praha

Co Vám nabízíme?

  • zázemí úspěšné energetické společnosti
  • nadstandardní spektrum zaměstnaneckých benefitů
  • zaměstnaneckou smlouvu na 2 roky
  • získání bohatých zkušeností
  • možnou nabídku pracovního místa po skončení programu
  • místo výkonu práce v docházkové vzdálenosti od metra Pražského povstání

Zasílejte, prosím, své životopisy v českém a anglickém jazyce.

Kontakt

NET4GAS, s.r.o.
Jana Eliášková