Aktuální odběrový stupeň pro zemní plyn pro celé území ČR je: Základní odběrový stupeň.

Kariéra

Provozujeme více než 3800 km plynovodů a naším posláním je zajišťovat ekonomicky efektivní, bezpečné a spolehlivé přepravní služby našim zákazníkům 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, a poskytovat dostatečné kapacity za každé relevantní situace v oblasti dodávek plynu.

Specialista, Majetkoprávní vypořádání staveb

NET4GAS je výlučným provozovatelem přepravní soustavy pro zemní plyn v České republice.

Popis pracovní pozice:

  • Zajištění vlastnického práva k pozemkům – zadávání posudků, geometrických plánů, zpracování, projednání, uzavření smluv kupních, vklad do katastru nemovitostí
  • Zajištění práv odpovídajících věcnému břemeni, uzavírání smluv o zřízení věcných břemen, vklad do katastru nemovitostí
  • Případné zajištění vyvlastnění pozemků a omezení vlastnického práva
  • Zajištění smluv o náhradě škody vzniklých při výstavbě – zpracování smluv, zajištění uzavření
  • Zajištění smluv o náhradě za kácenou zeleň – zajištění znaleckých posudků
  • Zajištění nájemních / pachtovních smluv potřebných pro realizaci stavby
  • Ostatní činnosti majetkoprávní přípravy stavby, zejména komunikace s katastrem nemovitostí, vlastníky pozemků a dalšími subjekty
  • Zajištění evidence majetkových práv a práv odpovídajících věcnému břemeni v databázi evidence majetkoprávní přípravy a SAP, aktualizace údajů
  • Zajištění úhrad dle uzavřených smluv – interní pokyny a spolupráce s účtárnou

Kvalifikační požadavky:

  • VŠ/SPŠ technického, právního, ekonomického směru
  • praxe výhodou
  • anglický jazyk - komunikativní znalost
  • flexibilita, dobrá komunikace, týmovost
  • velmi dobrá znalost MS Office, znalost GIS a IS SAP výhodou
  • znalost procesů tvorby a administrace smluv
  • orientace v oblastech stavebního zákona, zákona o vyvlastnění, energetického zákona, katastru nemovitostí, oceňování majetku a souvisejících předpisů výhodou
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Místo výkonu práce:

Praha 4

Datum nástupu:

dle dohody

Co Vám nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené, 3 Sick days a navrch 1 den placeného volna na mimořádné události jako je stěhování, účast na vlastní promoci nebo doprovod dítěte do 1. třídy ZŠ
  • Volný čas Vám zpříjemní poukázky Flexipass v hodnotě až 15 000 Kč na rok
  • Pokud volný čas využíváte aktivně, určitě Vás potěší nabídka Multisport karty
  • Výhodnější stravování Vám zajistí stravenky v hodnotě 100 Kč
  • Podporujeme rodiny s malými dětmi formou sponzorského daru pro MŠ ve výši 1000 Kč na dítě na měsíc školního roku
  • Příspěvek do penzijně-pojistného programu ve výši 1 266 Kč měsíčně
  • Uvědomujeme si hodnotu zdraví a spokojenosti našich zaměstnanců, a proto všem nabízíme Program nadstandardních zdravotních služeb
  • Vážíme si také zaměstnanců, kteří jsou dárci krve , a proto jejich aktivitu oceňujeme finančním darem do výše až 7000 Kč

Zasílejte, prosím, své životopisy v českém jazyce.

Kontakt

NET4GAS, s.r.o.
Jana Eliášková