Aktuální odběrový stupeň pro zemní plyn pro celé území ČR je: Základní odběrový stupeň.

Kariéra

Jak probíhá výběrové řízení v NET4GAS, s.r.o.


Kde inzerujeme?

Volné pracovní pozice inzerujeme na webových stránkách a největších pracovních serverech jako je například www.jobs.cz. Dále spolupracujeme s místními úřady práce, volné pozice jsou také prezentovány na veletrzích práce.

Mohou se uchazeči přihlásit na více nabízených pozic?

Uchazeči, kteří mají zájem pracovat pro společnost NET4GAS, s.r.o., se mohou přihlásit současně na libovolný počet pozic, které odpovídají jejich vzdělání a pracovnímu profilu.

Jak probíhá výběrové řízení?

Výběrové řízení probíhá minimálně ve dvou kolech. První kolo kandidáti absolvují s HR specialistou, který na jeho základě doporučí příslušnému manažerovi nejvíce vyhovující uchazeče do kola druhého. To probíhá za účasti HR specialisty a manažera, do jehož působnosti volná pozice spadá.

Proces výběru nových zaměstnanců probíhá na základě jednotlivých požadavků manažerů nebo specifik vyplývajících z charakteru pozice. Jako příklad lze uvést požadavek na zpracování případové studie a její následná prezentace nebo výběr pomocí Assessment Centrum pro pozice do středního a vyššího managementu.

Důležité je však zdůraznit, že upřednostňováni jsou interní kandidáti s ohledem na podporu kariérního růstu v rámci skupiny.

Společnost NET4GAS, s.r.o. si při realizaci výběrových řízení zakládá na přátelské a otevřené atmosféře, kde jsou uchazeči vnímáni jako partneři. Důkazem úspěšnosti tohoto úsilí je častá pozitivní zpětná vazba ze strany úspěšných i neúspěšných kandidátů.

Jak dlouho trvá výběrové řízení?

Délka výběrového řízení závisí na typu pozice, jeho průměrná doba je 1-2 měsíce. Důraz je kladen na informování každého uchazeče o výsledku výběrového řízení.